Filip Ondruš

realitní makléř, specialista rezidenční development, majitel realitní kanceláře FIOREAL s.r.o.

Již téměř dvacet let pracuji v obchodě a posledních 14 let se se věnuji práci v realitách. Soustředím se především na rezidenční development, ale stejně tak mě baví prodej i pronájem klasických nemovitostí. Prodal jsem více než 500 bytů a podílel se na 40 rezidenčních developerských projektech v České republice a zahraničí, díky čemuž poskytuji komplexní poradenskou činnost v oblasti nákupu a prodeje developerských projektů, nastavení jejich koncepce, způsobu a formy prodeje, marketingu až po externí poradenství či poskytování mystery shoppingu se zpětnou vazbou.

Mezi mé další aktivity a zájmy patří práce s potenciálem jednotlivců, jejich mentoring, rozvoj manažerských dovedností, ale i rozvoj prodejních týmů, developerských společností či firem působících ve zcela jiných oblastech.

zobrazit více

Realitní partner

Dlouhodobě pečujeme o klienty, pro něž jsou důležitými hodnotami vysoká úroveň všech zakázek, spolehlivost a korektní jednání. Ptáme se našich klientů na jejich potřeby a přemýšlíme, jak jim nejlépe pomoci.

Rozsah služeb

Naším cílem je poskytovat klientům a partnerům maximálně profesionální poradenské služby ve všech hlavních oborech a segmentech trhu rezidenčních a komerčních nemovitostí.

Reference

Spokojenost našich klientů vnímáme jako důvod toho, proč se prodeji nemovitostí věnujeme. Jsme přesvědčeni o tom, že dlouhodobé vztahy s klienty a jejich spokojenost jsou tím, co nás udělá úspěšnějšími.

Svobodná firma

Proč to celé děláme a baví nás to? Úspěšné IT firmy nás inspirovaly, jak může fungovat svobodná firma. Podívejte se na naše osmero, podle kterého se ve FIOREAL s.r.o. řídíme.

Kontakty

Filip Ondruš

telefon: +420 604 791 259
e-mail: filip.ondrus@fioreal.cz
kancelář: Sokolovská 81/55, Praha 8

FIOREAL s.r.o.
e-mail: info@fioreal.cz
web: www.fioreal.cz

Napište mi