Filip Ondruš

lektor, trenér, mentor, firemní poradenství

Sociální tlak aneb budu běhat!

Aktualizace 18. 8. 2015

Uf! Ještěže jsem si nechal rezervu na neočekávané události raději měl téměř splněno s předstihem. Zbývající poslední kilometr jsem už dal s přehledem a celková vzdálenost je 21,42km, takže mám SPLNĚNO!!! A nebýt veder a dešťů, bylo by to více. Cítím se skvěle, běhání mě baví a děkuji skupině za sociální tlak, prostě jsem musel začít! A pak už to šlo lehce, jen ten první krok … Jako ve všem ostatním.

 

Aktualizace 17. 8. 2015:

Vzhledem k vedrům a dnešnímu dešti jsem byl běhat pouze jednou za posledních deset ní a tak ještě nemám splněno
To jsem zvědavý, jestli to stihnu, nééééééé, já nechci prohráááááááát

 

Minulý týden jsem ukončil poslední běh školení s další skvělou skupinou v rámci manažerské akademie Cadet Go. V souvislosti se zadáváním cílů a úkolů jsem nechtěl zůstat pozadu a tak jsem na sebe vyvinul sociální tlak v podobě toho, že si zadám úkol / cíl a v rámci telefonického fix coachingu mě 20. srpna všech 11 účastníků zkontroluje. Takže se hlásím tomu, že začnu víc běhat, aneb můj úkol zní:

„Abych zlepšil svojí fyzickou kondici a odpočinul si od práce, tak v období od 24.7.2015 do 18.8.2015 budu chodit nejméně jednou týdně běhat. Za toto období musím celkem uběhnout nejméně 20 kilometrů. Pokud bych svůj úkol nesplnil, každého jednotlivého účastníka školení pozvu na oběd a zaplatím za něj :-)“

Možná se někteří již porozhlížejí po jídelním lístku, ale já to uběhnu!!!

18. 8. 2015

Kontakty

Filip Ondruš

telefon: +420 604 791 259
e-mail: filip@filipondrus.cz

Napište mi