Nástroje profesionála

Níže naleznete vybrané nástroje, které pro svoji práci realitního makléře většinou používám. Nejen díky těmto nástrojům jsem profesionálem v oboru, bez těchto nástrojů bych vaši nemovitost neprodal či nepronajal.

Profesionální fotky

Potenciální kupující / nájemník si raději vybere tu nemovitost, která se svým vzhledem pozitivně odlišuje od ostatních inzerátů. Pro vytvoření hezké profesionální fotografie je nutné využít profesionální a špičkové techniky.

Dispoziční plánek

Tento banálně vypadající nástroj je jedním z nejdůležitějších pro efektivní práci makléře. Kupující již v prvopočátku zjistí, zda daná dispozice vyhovuje jeho potřebám a prohlídka nemovitosti je tak efektivní od samého počátku.

Virtuální prohlídka

Ne každý má schopnost si dispozici bytu představit z fotek a dostatečně se tak v nemovitosti zorientovat.

Díky virtuální prohlídce si zájemce projde nemovitost do posledního detailu a pokud má 3D brýle, ocitne se ve virtuální realitě v dané nemovitosti. 

Video prohlídka

Je alternativou k virtuální prohlídce, ale funguje i jako samostatný nástroj. Video dá zájemcům hlubší pocit seznámení s nemovitostí, představí lidem to, co na fotkách či ve virtuální prohlídce představit nejde a zároveň více zasáhne emoce.

Web nemovitosti

Samostatná webová stránka dává větší možnosti ucelenější prezentace, než nabízí realitní servery. Zájemce může vidět více fotografií, videí či dalších podkladů a získat tak ještě více informací na jednom místě.

Home staging

Home staging je umění přípravy nemovitosti k prodeji nebo pronájmu na realitním trhu. Je to umění a know-how, jak vyzdvihnout přednosti a ukázat potenciál nemovitosti.
Cílem home stagingu je dosáhnout toho, aby se nemovitost jevila co nejatraktivněji pro co největší počet potenciálních zájemců o její koupi nebo pronájem.

Dispoziční plánek

Tento banálně vypadající nástroj je jedním z nejdůležitějších pro efektivní práci makléře. Kupující již v prvopočátku zjistí, zda daná dispozice vyhovuje jeho potřebám a prohlídka nemovitosti je tak efektivní od samého počátku.

Karta nemovitosti

Karta nemovitosti je dokument, který obsahuje základní informace o nemovitosti, její detailní popis včetně fotografií a také dispoziční plánek dané nemovitosti. Proč kartu nemovitosti používám a proč je dobrá pro vás?

Tým profesionálů

Prodej či pronájem nemovitostí v dnešní době už není jen vyfotit, vystavit na internet a čekat.
Přesvědčte se sami, kolik odborníků může vaši nemovitost uvést do stavu, který bude vyčnívat nad ostatními nemovitostmi a kteří zabezpečí, že vaše realitní transakce bude úspěšně realizována až do konce

Software

Využívám CRM, které mi dává volnost myslet na správné řešení vašeho obchodního případu, protože vše ostatní mám zaznamenané v CRM. Využívám také další software, který mi dává dokonalý přehled o zájemcích o vaši nemovitost.

Projektový software

Pokud chcete, aby vaše nemovitost na trhu působila jako diamant, je nutné zapojit celý tým. Toto se neobejde bez projektového řízení, protože makléř se musí soustředit na správné řešení a postup vašeho obchodního případu.

A mnoho dalších ...

  • Selský rozum
    Software, hardware, know how, kompetence? Fajn, ale selský rozum leckdy pomůže nejvíc.
  • Empatie
    Bez ní se opravdu neobejdu, méně je někdy více a dobrý obchdoník více naslouchá, než mluví.