Pracovní kodex

Za roky na realitním trhu jsem si osvojil sadu pravidel a hodnot, které mi pomáhají navazovat úspěšné spolupráce.

Profesionalita

Vzdělávám se

Za 15 let mojí praxe se trh a prostředí změnily od základů. Nové zákony, zvyky i pravidla. Jen neustálým vzděláváním mohu držet krok a nabízet vám špičkové služby a informace.

Školím ostatní

Ve svém volném čase se věnuji vzdělávání druhých a jako lektor působím na těchto školách a vzdělávacích institucích: Business Institut Praha (obor nemovitosti a softskills), European School of Business & Management SE (investice do nemovitostí), Cadet Go – manažerská akademie.

Jsem zkušený mediátor

Umím naslouchat všem stranám tak, abych propojil jejich potřeby a dosáhl porozumění. Hájím priority prodávajících a pronajímatelů s ohledem na představy kupujících a nájemníků.

Komunikuji na rovinu

S klientem jsem v pravidelném kontaktu, aby vždy věděl, jaká je situace, jak budeme dál postupovat, a co případně může podniknout. Nikdy si nehraji na mrtvého brouka.

Chodím včas

Chodím včas a s předstihem. Pokud bych se měl zpozdit, vždy dám dopředu vědět. Totéž očekávám od druhých. Vzájemný respekt je klíčem k úspěšné spolupráci nejen v oblasti práce s naším časem.

Sleduji trendy

Miluji nové technologie, virtuální realitu, pěkné fotografie, reálné vizualizace, digitalizaci apod. Vše z toho využívám při práci s nemovitostmi.

Zkušenosti

Více než 16 let v realitách

Za více než 15 let v nemovitostech jsem se setkal s pronájmem garáže za 500 Kč, ale i prodejem bytu za 100 milionů. Dokážu tak vyhodnotit, co která zakázka potřebuje, a jak mohu být přínosem.

500+ prodaných bytů

Více než 500× jsem spojil prodávajícího se šťasným majitelem nového bytu. Potkal jsem se s tisícovkou klientů, zajistil 10 000 prohlídek a nasbíral miliony zkušeností a příběhů.

Maximalizace potenciálu

V nemovitosti hledám potenciál, který vzbudí zájem u co největšího počtu zájemců a dostane z bytu či domu to nejlepší. Umíte si svůj byt představit v jiné dispozice a kompletně předělaném interiéru? Já ano a zájemci to ocení.

Prohlédněte si moje úspěšné spolupráce

Umím říct ne kupujícím

Na začátku spolupráce domluvíme strategii, přes kterou nejede vlak. Díky tomu můžete vyjednávání s kupujícím nechat na mě a být si jisti, že podmínky prodeje, cena i způsob financování bude podle vašich preferencí.

Umím říct ne majitelům

Nehoním se za zakázkami za každou cenu a s klidem odmítnu majitele i kupujícího, pokud cítím, že by spolupráce nefungovala.

Umím říct ne nájemníkům

Ke svému majetku máte vztah a chcete, aby se k němu nájemníci chovali slušně. Tomu rozumím, a proto se o zájemcích snažím zjistit maximum. Insolvence, špatné reference od předchozích pronajímatelů nebo nestabilní zaměstnání jsou znamení, že bude lepší hledat dál.

Lidskost

Jsem dobrý posluchač

Nejsem ten, co vás na první schůzce bude ohromovat tím, co všechno jsem dokázal, ale budu naslouchat vašim potřebám a na základě toho vám sdělím, zda vám umím pomoc, a jak.

Vytvářím šťastné konce

Za každou nemovitostí je příběh. Někdy snadný, jindy nesmírně komplikovaný. Ať už je situace jakákoliv, starám se, aby měl pro mé klienty šťastný konec.

Pracuji na doporučení

Skvělý marketing vzbudí zájem, ale nutně ne vždy důvěru. Proto jsou doporučení alfa a omega mojí práce. Vždy jednám tak, abyste se za mě neváhali zaručit u svých přátel a známých.

Z klientů se stávají přátelé

Nezřídka jsou moji klienti mými přáteli nebo se jimi stávají. Mám rád lidi a je fajn, když náš vztah nekončí jen ukončením obchodního případu. Pro některé jsem makléřem celé rodiny po tři generace.

Čest mám jen jednu

Své jméno mám jen jedno, a proto si musím chránit čistý štít. Mým krédem je čestnost – pokud se na něčem dohodneme, moje slovo platí a můžete si být jisti, že to splním.

Zakládám si na preciznosti

Jsem pověstný svou precizností. Věnuji hodiny času nejmenším detailům, protože úspěšná transakce závisí na důkladné přípravě. Vše pak běží jako na drátkách ke spokojenosti prodávajícího i kupujícího.