Pronájem bytu

dispozice

2+kk

plocha

39 m²

metro

5 minut

kompletně zařízeno

O nemovitosti

Byt se nachází ve 2. patře bez výtahu a je zařízený v moderním stylu, který naplňuje trendy městského bydlení. Dispozice 2+kk nabízí velký světlý pokoj se dvěma okny, ve kterém najdete obývací část včetně sedací soupravy a drobného nábytku, kuchyňskou linku s ostrůvkem vybavenou spotřebiči (myčka, elektrická trouba, plynový sporák, digestoř, lednice s mrazákem), jídelní stůl a židle. V případě, že budete pracovat z domova, máte zde k dispozici i pracovní stůl. Do ložnice se vchází z obývacího pokoje a je opět kompletně vybavená v moderním stylu. Je zde k dispozici dvoulůžko, komoda a moderní skříně pro uložení vašeho oblečení i dalších potřebných věcí. Nábytek a vybavení, které jsou na fotografiích jsou součástí pronájmu (vyjma některých dekorací). Koupelna má velkou výhodu a tou je okno, které zajistí přístup denního světla i čerstvého vzduchu. Nachází se v ní vana se zástěnou, wc, nová pračka a úložné prostory na drobné nezbytnosti. Vytápění bytu je řešeno plynem - topné těleso waw, ohřev vody je zajištěn prostřednictvím zásobníku na elektřinu.

dispozice

2+kk

metro

5 minut chůze

zařízeno

kompletně

internet

UPC (Vodafone)

ulice

Krchlebská

PRONAJATO

do 09/2022

Popis nemovitosti

Světlo

Obývací pokoj je po celé své šířce prosklený a díky tomu jde do bytu hodně světla a slunce. Pro zastínění jsou zde závěsy.

Kompletně zařízeno

Byt je kompletně zařízený včetně postele, nových matrací, skříní, kuchyňské linky včetně myčky a lednice, sedací soupravy, jídelního stolu, židlí, pracovního stolu, pračky apod. 

Zeleň, obchody, služby

Ač se nacházíme v těsné blízkosti metra, lokalita nabízí spousty zeleně, parků, sportovišť, obchodů a vybavenosti.

Fotogalerie

Prohlédněte si fotogalerii bytu, najdete zde interiérové a exteriérové fotografie a také dispoziční plánek bytu.

Interiér

Exteriér

Dispoziční plánek

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka vám umožní procházet se volně bytem, jako kdybyste se v něm fyzicky nacházeli. Nemusíte nikam cestovat, byt si projdete, kolikrát chcete, a to i opakovaně.
Samozřejmostí je možnost zažít skutečnou virtuální realitu za pomoci virtuálních brýlí.
Pokud se budete pohybovat pomocí počítače, stačí použít šipky klávesnice ↑ ↓ → ←.
Pohybovat se můžete také pomocí myši a místnost či objekty si přibližovat či oddalovat.

Doporučuji po spuštění virtuální prohlídky tlačítkem play zvětšit plochu prohlížení na celou obrazovku - tlačítko vpravo dole  (view fullscreen)

Video prohlídka

Lokalita a okolí nemovitosti

 Byt se nachází v klidné ulici Krchlebská v Praze 4 Krči a zároveň pár minut chůze od městské části Pankrác, která je jednou z nejdynamičtějších a nejlépe dostupných částí Prahy. Na Pankráci se nachází četné administrativní budovy a sídlí zde mnoho firem. Najdete zde obchodní centrum Arkády, mnoho restaurací, sportovišť, fitness a nadstandardní občanskou vybavenost. Zároveň je tato lokalita vyhledávaná pro velké množství zeleně a parků. Dopravní dostupnost z bytu je výborná: můžete se rozhodnout, zda půjdete 5 min pěšky na stanici metra Pankrác nebo 6 minut pěšky na stanici metra Budějovická.

5 min.

stanic metra Pankrác

5 min.

OC Arkády Pankrác

6 min.

stanice metra Budějovická

6 min.

OC DBK Praha

7 min.

Václavské náměstí

Arkády Pankrác

Arkády Pankrác se s prodejní plochou o rozloze téměř 40.000 m² řadí k největším nákupním centrům v Praze. Arkády Pankrác nabízí obchody v oblasti módy a moderního životního stylu, velký výběr spotřebního zboží a služeb, zónu rychlého občerstvení a mnoho příjemných kaváren a restaurací. Arkády Pankrác disponují 1.100 parkovacích míst pro návštěvníky. Suterén centra je přímo spojen se stanicí metra linky C Pankrác.

OC DBK, stanice metra Budějovická

V obchodním centru DBK naleznete nejen vstup do stanice metra Budějovická,
ale především obchody, restaurace, kavárny, služby, fitness apod. U obchodního centra pohodlně zaparkujete za přijatelnou cenu parkování.

Stránky obchodního centra DBK

Balance club Brumlovka

Balance Club Brumlovka je exkluzivní klub, který patří mezi špičku českých fitness
a wellness center. Nabízí fitness a cardiozónu, sály pro skupinové lekce silové, body&mind  či taneční, dále speciální sál pro Group Cycling, 25metrový bazén, relaxační zónu se saunovým světem a v neposlední řadě i střešní terasu.

Stránky Balance Club Brumlovka

Beachclub Pankrác

Beachklub Praha Pankrác nabízí v letní sezóně 10 kurtů, v zimě 9 zastřešených kurtů. Kurty vyhovují nejnáročnějším požadavkům, což dokládá i pravidelné pořádání vrcholových beachových akcí v České republice.

Stránky Beach club Pankrác

Líbí se vám byt?

Zajímá vás další postup?

Jsem tu pro vás

Ve své realitní praxi jsem prodal více než 500 bytových jednotek a podílel se na více než 40 rezidenčních developerských projektech. Poskytuji komplexní poradenskou činnost v oblasti
prodeje či pronájmu nemovitostí se zaměřením na Prahu a středočeský kraj.

Filip Ondruš, MBA

FIOREAL s.r.o.

Domluvte si osobní termín prohlídky této nemovitosti. Pokud se vám to nehodí v průběhu týdne, můžeme si domluvit prohlídku během víkendu. Neváhejte mě kontaktovat, ať již telefonicky, nebo emailem.

Telefon: 604 791 259
E-mail: filip.ondrus@fioreal.cz
Web: www.filipondrus.cz

Pošlete mi zprávu

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Výběr z blogu

Zajímají vás články a novinky o realitním trhu či o mně? Níže nelazente výběr dvou, při kliknutí na jejich přečtení (odkaz Přečíst článek) budete přesměrováni do detailu článku a sekce novinek.

Filip Ondruš

Reference

Makléřské nebe?

Po roce jsem dostal od klientky opět důvěru k pronájmu její nemovitosti. Před zahájením prohlídek jsem byl pozván na snídani (výbornou), kde jsme se dohodli na termínech a logistice pro další návštěvu spojenou s 

Filip Ondruš

Parkovací místa

Pane řediteli, pojďte, jede nám metro!

Díky několika nově vybudovaným administrativním budovám na metru Nové Butovice či Jinonice je cesta autem po ulici Radlická směrem do centra dosti odlišná od toho, jaké to bývalo ještě relativně před pár měsíci.

FIOREAL s.r.o.

FIOREAL s.r.o. - Jsme realitní kancelář působící v Praze a Středočeském kraji.
Dlouhodobě pečujeme o klienty, pro něž jsou důležitými hodnotami vysoká úroveň zpracování všech zakázek, spolehlivost a korektní jednání.

FIOREAL s.r.o.
Sokolovská 81/55, Praha 8, 186 00, Karlín
https://www.fioreal.cz/

Reference od klientů

Chtěla bych touto cestou poděkovat, za velice milé a lidské setkání s Filipem Ondrušem. Při hledání nemovitosti, kdy jsme se s rodinou, po dlouhé době hledání, dostali do bezradné situace a já získala pocit, že na trhu s nemovitostmi pro nás nic není, mi Filip Ondruš pomohl laskavým a trpělivým vedením, vlastně takovým “realitním koučinkem”, rozšířit obzor vidění a tak vnímání i dalších jiných možností a variant, pro nalezení právě našeho nového domova. Ještě jednou moc za to děkuji!
Radka Slootenmajitelka firmy
Moje spolupráce s FIOREAL byla a je naprosto báječná. Filip mi pomohl se rychle zorientovat v trhu nemovitostí a dodal i potřebnou odvahu k samotnému jednání. Kontakt s ním je radostí, reaguje rychle, bezprostředně a vždy se svým charizmatickým přístupem a velmi přátelskou povahou. Je radost spolupracovat s někým, pro koho je práce i koníčkem. Díky za každou radu, těším se na další projekt!
Alena FibichováHuman resources
Prodej bytu v rámci projektu ve výstavbě mi zprostředkoval pan Filip Ondruš. Celý proces od složení zálohy až po kolaudaci a předání bytu trval téměř dva roky. Díky korektnímu a profesionálnímu přístupu pana Ondruše jsem však byla o všem vždy dobře a včas informována, ve všem jsem se na něj mohla spolehnout, velice mi pomohl. Pana Ondruše mohu vřele doporučit, spokojený klient je pro něho na prvním místě.
Hana Končalováředitelka banky
Poprvé jsem se s Filipem Ondrušem seznámil na individuální konzultaci, na které jsme probírali problematiku developerských projektů. Už tehdy jsem velmi ocenil jeho profesionalitu a širokou škálu odborných znalostí i praktických zkušeností. Poznal jsem, že je to člověk, se kterým se vždy mohu poradit ohledně realit. Proto jsem mu neváhal svěřit prodej mého bytu v Praze na Vinohradech. Celý prodej proběhl hladce, Filip měl vše perfektně připravené, zjištěné a pokud nastal nějaký problém, velice rychle ho vyřešil. S jeho osobním přístupem k práci jsem byl nadmíru spokojen. Je to člověk spolehlivý a velmi důsledný. Jsem rád, že jsem s ním mohl spolupracovat a v budoucnu se na něj kdykoliv znovu rád obrátím.
Jan ŠaffekJ&J Creative Enterprise s.r.o.
Ráda bych se s vámi podělila o svou plnou spokojenost se spoluprací s panem Ondrušem. Jeho profesionální přístup napomohl hladkému prodeji nemovitosti za cenu, se kterou jsem byla spokojená. Služby FIOREALu mohu jen doporučit.
Veronika Mysíkováreferentka